День екологічної освіти

Щороку 14 жовтня світова спільнота відзначає Всесвітній день екологічної освіти (World Environmental Education Day).

Еколого-освітня діяльність є одним з найважливіших завдань Національного природного парку “Черемоський”. Фахівцями здійснюється активна пропагандистська, еколого-освітня та виховна діяльність у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах, наповнюючи виховний простір природоохоронним змістом, адже діти – це майбутнє нашої країни. Така робота з різними віковими категоріями підростаючого покоління  (дошкільнята, молодші класи, старші класи) є не тільки цікавою, але й  корисною для них. Спостерігаючи природу – вони пізнають себе, навколишній світ, своє місце в природі.

При організації еколого-освітньої роботи використовуються найрізноманітніші форми роботи – бесіди, заняття, акції, екологічні тренінги, конкурси, мультимедійні презентації, еко-хвилинки, екологічні квести, відеоуроки, які проводяться на базі шкіл та садочків Вижницького району.

Учнівська молодь систематично заохочується до участі в конкурсах подарунками, а переможці – нагороджуються грамотами та цінними призами.

Екологічна освіта є важливою для збереження біорізноманіття і природної краси національного парку "Черемоський" і для підвищення свідомості громадськості про важливість збереження природи в цій унікальній природній області.