Автобусом

місто Чернівці – селище Путила – 120 км, 

селище Путила – село Плоска – 

село Селятин – село Шепіт – 30 км – 

орендованим транспортом прямуємо до території НПП “Черемоський” – 15 км (хутір Перкалаб).

Автомобілем

І спосіб: місто Чернівці – селище Путила – 120 км, селище Путила – село Плоска – село Селятин – село Шепіт – село Верхній Ялівець – село Нижній Ялівець – хутір Перкалаб – 63 км

ІІ спосіб: місто Чернівці – селище Путила – 120 км, селище Путила – село Плоска – село Селятин – село Шепіт – гора Томнатик – 51 км.

Потягом

Найближча залізниця в м.Вижниця (46 км від селища Путила)

Літаком

Найближчий аеропорт в м.Чернівці (120 км від селища Путила)

Орендованим транспортом

Селище Путила, де знаходиться приміщення адміністрації НПП “Черемоський”  це лише перша точка подорожі, адже територія Парку знаходиться високо в горах і потрібно подолати ще більше 50 км, щоб поринути у світ дикої недоторканої природи у високогір’ї лісового поясу Карпат.

Орендований транспорт – транспорт високої прохідності, який можна взяти (орендувати) в місцевого населення для поїздки горами. Також місцеві жителі надають свої транспортні послуги за певну оплату.

Як поводитися в парку, щоб зберегти природу?

 1. Які місця можна відвідувати мандрівникам?
  Ми проклали територією нашого парку спеціальні маршрути та облаштували зони відпочинку, аби мандрівникам було зручно і безпечно насолоджуватись природою. Будь ласка, дотримуйтесь цих маршрутів і ви уникнете зайвих ризиків та небезпечних ситуацій.
 2. Місця де можна розпалювати багаття?
  Ми облаштували спеціальні місця для вогню на територіях, які призначені для відпочинку. Розпалювати вогнища в інших місцях заборонено законом і може завдати непоправної шкоди лісам. Лісові пожежі дуже важко гасити, не кажучи вже про те, що під час них гине місцева фауна.
 3. Куди подіти сміття?
  Віримо, що ви не ті, хто може дозволити собі залишити сміття просто посеред лісу. Якщо ви мандруєте нашими стежками, ми просимо збирати сміття в пакет і викинути його в спеціальний бак після повернення. Сміттєві баки зазвичай розміщені на початку маршрутів. Особливо будемо вдячні, якщо ви при нагоді заберете сміття, яке залишили після себе менш свідомі мандрівники.
 4. Правила поведінки у випадку зустрічі з тваринами?
  Переважна більшість диких тварин уникають зустрічі з людиною. Тому, просуваючись по лісі, іноді варто давати знати про свою присутність, голосно розмовляючи, перегукуючись, ніби попереджаючи тварин і даючи їм можливість піти. Однак, якщо ви все ж зустріли дику тварину необхідно без паніки та різких рухів позадкувати від неї.
 5. Які дії нам найбільше не подобаються і порушників чекають штрафи?
  Люди, які свідомо їдуть до нас з метою щось зрубати, зруйнувати чи когось застрелити, перебувають під нашим особливим контролем. В нас не можна рубати дерев, крім зон, де цим займаються організовано. В нас не можна полювати і заходити на нашу територію з вогнепальною зброєю. Те саме стосується і вилову риби в річках. Хочете рибки? Замовте її собі в одному з наших ресторанів. І не рвіть, будь ласка, квітів та лікарських рослин на території нашого парку. Нехай тішать людське око на природі, а не в’януть в пластикових стаканчиках.