Волонтерам

  • Моніторинг дикої природи

Волонтерам цього напрямку не обов’язково мати професійну освіту, щоб стати свідками змін у природних екосистемах. Охочі (школярі, студенти, люди різних спеціальностей) можуть ходити в гори та походи з працівниками Парку, аби досліджувати біорізноманіття та відстежувати зміни в стані довкілля. 

  • Освітнє волонтерство

Захисники довкілля можуть ставати амбасадорами екологічного способу життя та ділитися своїми знаннями. Сьогодні популярним типом освітнього волонтерства є ведення блогу в соцмережах, що присвячений екологічному способу життя, веганству, стилю життя “нуль відходів” тощо.

  • Інформаційне волонтерство

Щороку тисячі волонтерів з усього світу долучаються до написання статей, наукових робіт, зйомок документальних фільмів, фото та відео, щоб розповісти світові про екологічні проблеми сучасності. Запрошуємо фото- та відеографів відвідати наш парк на волонтерських засадах. Ми вам - красиві пейзажі, ви нам - неймовірні фото.

  • Відновлення зелених насаджень

Щоб  згуртувати громаду, навчитись співпрацювати та спільно змінювати наш регіон на краще, запрошуємо на усім знайомі висадки дерев, кущів та інших рослин на території Парку. 

  • Туристичне волонтерство

Любиш подорожі, вмієш розводити багаття, ставити намети та надавати першу допомогу? Волонтери-туристи проводять екскурсії та розповідають мандрівникам про екологічні та цікаві локації, а також навчають дбайливого ставлення до природи та основам зеленого туризму. Крім того, волонтери цього напрямку сприяють дотриманню природоохоронного режиму для об’єктів природно-заповідного фонду.

  • Толоки

 Проводяться з метою залучення волонтерів до прибирання прирічкових територій та території Парку, а також допомога в боротьбі з сильватизацією.

Всіх рішучих чекаємо за адресою: Чернівецька область, селище Путила, вул.Федьковича, 35. Або ж звертайтесь за телефоном: (0373) 2-12-58.

E-mail: [email protected], посилання  Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063506289643

  Взаємодопомога як спосіб життя!