Дітям

     Пізнавальні екскурсії екостежками НПП «Черемоський».

Екскурсії, що спрямовані на задоволення дозвілля для дітей різного віку, розширення їхнього світогляду та  отримання безлічі нових вражень.

     Туристсько-краєзнавча діяльність .

Організація дитячо-юнацьких туристичних поїздок та походів, спрямованих на задоволення оздоровчих  та пізнавальних потреб особистості поза місцем постійного проживання й навчання.  Є складовою частиною рекреаційної діяльності, що обіймає виховну, пізнавальну та туристську види рекреаційної діяльності. 

Туристсько-краєзнавча діяльність – пізнання навколишнього світу, випробування, удосконалення самого себе, завдяки чому, реалізовується всебічний розвиток шкільної молоді.

    Патріотично-виховні та спортивно-туристичні свята:

  • Козацькі забави 
  • ВЕЛОМАРАФОН
  • «Ми туристи»

Дані заходи та свята організовані для оздоровчої, виховної, культурно-пізнавальної  та спортивної діяльності.  Має патріотично-виховне, пізнавальне та спортивно-туристичне значення у формуванні екологічної свідомості підростаючого покоління. Це один з видів активного відпочинку для дітей, що дає  можливість поспілкуватись та розважитись на природі, відкрити для себе щось нове, пізнати цікаве.