Екоосвіта

Відділ еколого-освітньої роботи та рекреації

Еколого-освітня та рекреаційна діяльність є одними з найважливіших завдань Національного природного парку “Черемоський”. Фахівцями здійснюється активна пропагандистська, еколого-освітня та виховна діяльність у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах, наповнюючи виховний простір природоохоронним змістом, адже діти – це майбутнє нашої країни. Така робота з різними віковими категоріями підростаючого покоління  (дошкільнята, молодші класи, старші класи) є не тільки цікавою, але й  корисною для них. Спостерігаючи природу – вони пізнають себе, навколишній світ, своє місце в природі.

 

Головними завданнями розвитку еколого-освітньої та рекреаційної діяльності є:

- проведення уроків на екологічну тематику та підтримка діяльності екологічних гуртків у навчальних закладах району;

- залучення учнівської молоді та свідомих верст населення, до проведення масових екологічних акцій, конкурсів, вікторин, круглих столів, онлайн-занять;

- організація та проведення екологічних екскурсій цікавими природними місцинами рідного краю, маршрутами й екологічними стежками НПП «Черемоський».

 

Таким чином, застосовані форми роботи підпорядковуються головній меті – цілеспрямований вплив на світогляд, поведінку і діяльність місцевого населення, а також формування екологічної свідомості та виховання поваги до природи підростаючого покоління.