Часті питання

Мандрівникам 
  1. Коли краще відвідати ваш парк?
    Найкращий місяці для відвідування територій заповідника - з квітня по жовтень. 
  2. Що робити, коли ви загубились?
    Якщо ви заблукали й не можете розбити надійний нічліг, краще повернутись стежкою назад.
  3. Чи є місця в парку де можна зупинятися з наметом?
    Так. Пропоновані місця для облаштування кемпінгів  При в’їзді на територію НПП “Черемоський”, рекреаційне місце поблизу Перкалабського придоохоронного науково-дослідного відділення (ПНДВ).  Місце для відпочинку через місток від водоспаду “Кортузіанський”. Місце для відпочинку, урочище “Порняла”.  Рекреаційне місце, урочище “Жупани”. Два наметові містечка по дорозі на г.Томнатик до РЛС “Памір”.  Наметове містечко “Семенчук”.  Місце для відпочинку біля урочища Семенчук, дорогою з с.Шепіт.
Місцевим мешканцям
  1. Де можна отримати документи на дрова?
    Щоб отримати документи в НПП “Черемоський”на дрова слід:  написати заяву на дрова на ім’я директора, при собі мати паспорт та ідентифікаційний код. В заяві вказується кількість та вид лісопродукції. Після заяви іде оплата на розрахунковий рахунок НПП “Черемоський”, ціна залежить від виду лісопродукції. Після оплати видається наказ на реалізацію деревини.
  2. Які дії у випадку загрози виникнення повені, паводка?
    Зберігайте спокій, уникайте паніки. Швидко зберіть необхідні документи, цінності, ліки, продукти та інші необхідні речі. Надайте допомогу дітям, інвалідам та літнім людям. Вони підлягають евакуації в першу чергу. По можливості негайно залиште зону затоплення. Перед виходом з будинку вимкніть електро- та газопостачання, загасіть вогонь у грубах. Зачиніть вікна та двері, якщо є час – зачиніть вікна та двері першого поверху дошками (щитами). Відчиніть хлів – дайте худобі можливість урятуватися. Підніміться на верхні поверхи. Якщо будинок одноповерховий, – займіть горішні приміщення. До прибуття допомоги залишайтеся на верхніх поверхах, дахах, деревах чи інших підвищеннях, сигналізуйте рятівникам, щоб вони мали змогу швидко вас знайти. Перевірте, чи немає поблизу постраждалих, надайте їм допомогу, за можливості. Потрапивши у воду, зніміть із себе важкий одяг і взуття, відшукайте поблизу предмети, якими можна скористатися до одержання допомоги. Не переповнюйте рятувальні засоби (катери, човни, плоти та інше).
Науковцям
  1. Де знайти результати природоохоронної діяльності?
    Результати природоохоронної діяльності описані в 10 томах Літопису природи, які знаходяться в науково-дослідному відділі НПП “Черемоський”. 
  2. Куди звертатися, якщо ви плануєте дослідження?
    Листи-звернення надсилати на електронну чи поштову адресу адміністрації парку НПП “Черемоський”: Чернівецька область, Вижницький район, сел. Путила, вул. Федьковича 35, поштовий індекс 59100 E-mail: [email protected]
Туристичним компаніям
  1. З ким поговорити щодо укладення договору про співпрацю?
    Питання укладання договорів є комплексним, тому запити щодо співпраці відправляються на офіційну електронну чи поштову адресу парку. 
Закладам освіти
  1. Чи можуть працівники парку провести лекцію для школярів?
    Екопросвітники національного парку  з радістю проведуть для школярів не тільки лекційне заняття, але й екологічні ігри чи тематичну екскурсію територією парку. Якщо ви зацікавлені  в екологічному розвитку свого шкільного колективу, телефонуйте нам за номером (03738) 2-12-58. Ми не дозволимо вашим дітям сумувати. Екологічні ігри – це цікаво, весело і пізнавально!