До НПП «Черемоський» завітав голова правління Фонду Ромінтської Пущі

 24 січня до НПП «Черемоський» з робочим візитом завітав Яромір Краєвський – голова правління Фонду Ромінтської Пущі (Польща) та директор ландшафтного парку «Пуща Ромінтська», з яким наш парк співпрацює в рамках спільного проєкту «Україна-Національний природний парк «Черемоський»: створення пілотного центру реабілітації тварин». Окрім того, НПП «Черемоський» підтримує ідеї проєкту «Реабілітаційні центри для диких тварин як відправна точка для розвитку польсько-української співпраці» та планує брати участь у його реалізації.

Під час спільної наради, п. Яромір розповів колективу НПП «Черемоський» про особливості та напрямки роботи ландшафтного парку «Пуща Ромінтська», поділився досвідом міжнародної проєктної діяльності. Також обговорили найближчі кроки в реалізації проєкту «Україна-Національний природний парк «Черемоський»: створення пілотного центру реабілітації тварин», в тому числі спланували робочій візит працівників НПП «Черемоський» та сусідніх парків до Польщі з метою переймання досвіду у створенні та функціонуванні центрів реабілітації тварин.

Окрім того, обговорили можливість долучитись ланшафтному парку «Пуща Ромінтська», в особі п. Яроміра, до спільної організації майбутньої міжнародної науково-практичної конференції на території НПП «Черемоський».