Волонтерам
Моніторинг дикої природи
Волонтерам цього напрямку не обов’язково мати професійну освіту, щоб стати свідками змін у природних екосистемах. Охочі (школярі, студенти, люди різних спеціальностей) можуть ходити в гори та походи з працівниками Парку, аби досліджувати біорізноманіття та відстежувати зміни в стані довкілля.
Освітнє волонтерство
Захисники довкілля можуть ставати амбасадорами екологічного способу життя та ділитися своїми знаннями. Сьогодні популярним типом освітнього волонтерства є ведення блогу в соцмережах, що присвячений екологічному способу життя, веганству, стилю життя “нуль відходів” тощо.
Інформаційне волонтерство
Щороку тисячі волонтерів з усього світу долучаються до написання статей, наукових робіт, зйомок документальних фільмів, фото та відео, щоб розповісти світові про екологічні проблеми сучасності. Запрошуємо фото- та відеографів відвідати наш парк на волонтерських засадах. Ми вам - красиві пейзажі, ви нам - неймовірні фото.
Відновлення зелених насаджень
Щоб згуртувати громаду, навчитись співпрацювати та спільно змінювати наш регіон на краще, запрошуємо на усім знайомі висадки дерев, кущів та інших рослин на території Парку.
Туристичне волонтерство
Любиш подорожі, вмієш розводити багаття, ставити намети та надавати першу допомогу? Волонтери-туристи проводять екскурсії та розповідають мандрівникам про екологічні та цікаві локації, а також навчають дбайливого ставлення до природи та основам зеленого туризму. Крім того, волонтери цього напрямку сприяють дотриманню природоохоронного режиму для об’єктів природно-заповідного фонду.
- Толоки
Проводяться з метою залучення волонтерів до прибирання прирічкових територій та території Парку, а також допомога в боротьбі з сильватизацією.
Всіх рішучих чекаємо за адресою: Чернівецька область, селище Путила, вул.Федьковича, 35. Або ж звертайтесь за телефоном: (0373) 2-12-58.
E-mail: [email protected], посилання Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063506289643
Взаємодопомога як спосіб життя!