Долучились до інформаційного дня Дунайської регіональної програми

Сьогодні, на запрошення Департаменту координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів України, начальник відділу еколого-освітньої роботи та рекреації НПП «Черемоський» Тетяна СКИДАН та старший науковий співробітник парку, канд. біол. наук Діана ЮЗИК взяли участь у інформаційному дні Дунайської регіональної програми 2021-2027, який відбувся у онлайн-форматі на базі платформи Webex.

Захід розпочав із вступним словом та презентацією програми директор Департаменту координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів України Ростислав ТОМЕНЧУК. Крім того, із презентацією виступила проєктний офіцер Дунайської регіональної програми 2021-2027 Наталія ЛІХОЛЬОТ, а також запрошені спікери поділились досвідом із учасниками зустрічі щодо реалізації проєктів в рамках діючої Дунайської транснаціональної програми. Наприкінці заходу відбулось обговорення у форматі «запитання/відповідь».

Отримана інформація стане в нагоді працівникам НПП «Черемоський» під час пошуку потенційних партнерів та підготовки проєктної пропозиції для участі у зазначеній вище та інших програмах.