Комплексна науково-дослідна експедиція на території парку

25 липня до адміністрації НПП «Черемоський» завітали з робочим візитом експерт-герпетолог, провідний науковий співробітник відділу природи Чернівецького обласного краєзнавчого музею, к.б.н. Н.А. Смірнов та експерт-ентомолог, в.о. завідувача кафедри ентомології та збереження біорізноманіття Ужгородського національного університету, к.б.н. В.В. Мірутенко від Франкфуртського зоологічного товариства.
Протягом трьох днів Назаром Анатолійовичем, Владиславом Валентиновичем і молодшим науковим співробітником НПП «Черемоський» Тетяною Савчук було проведено комплексну науково-дослідну експедицію на території парку, під час якої дослідниками було здійснено моніторинг флористичного та фауністичного біорізноманіття в межах Перкалабського ПНДВ, в тому числі на хр. Чорний Діл.
Отримані науковцями результати досліджень мають важливе практичне значення та стануть важливим доробком, який буде вміщено у майбутній проєкт організації території НПП «Черемоський», а також увійде до ХІІ тому Літопису природи парку.