«Ми за мир: в сім’ї, у державі, у світі!»

6 листопада у світі відзначається Міжнародний день запобігання експлуатації довкілля під час війни та збройних конфліктів.

Воєнні дії в рази пришвидшують зміни клімату, оскільки викиди парникових газів зростають в десятки разів, що сприяє підвищенню рівня глобальної температури в світі. Більше того, лісові пожежі призводять до зниження здатності поглинання лісами та торфовищами парникових газів.

Працівниками відділу еколого-освітньої роботи та рекреації було проведено виховний захід «Ми за мир: в сім’ї, у державі, у світі!» з учнями 7 класу Шепітського ОЗЗСО I-III ст. до Міжнародного дня запобігання експлуатації навколишнього середовища під час війни та збройних конфліктів.

З метою підтвердження важливості захисту природного середовища в умовах воєнних конфліктів та запобігання екологічній катастрофі під час збройних сутичок, переглянули з дітьми презентацію,обговорюючи проблему збройних конфліктів та їх наслідки. Також учні активно розглянули опис ситуації про шкоду довкіллю, детально висловили свою думку про людський вплив на навколишнє середовище.