Науковцями парку взято участь в урочистостях з нагоди професійного свята

Щороку, у третю суботу травня науковці України відзначають професійне свято – День науки.

Напередодні свята в будинку з левами в м. Чернівці з цієї нагоди відбулись круглий стіл та урочистості, організовані Департаментом освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації (обласної військової адміністрації), під час яких відзначили науковців Буковинського краю.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки та з нагоди відзначення професійного свята Дня науки почесною грамотою Чернівецької обласної державної адміністрації голова облдержадміністрації Руслан Запаранюк нагородив канд. біол. наук, старшого наукового співробітника Національного природного парку «Черемоський» Діану Юзик.

Крім того, в ході заходу відбулось обговорення щодо актуальних проблем, планів та перспектив розвитку науки в області та державі вцілому.

У НПП «Черемоський» науково-дослідницьку діяльність здійснюють науковці орнітолог, ботанік і міколог, які вивчають природні об'єкти та комплекси, а також зміни в умовах рекреаційного використання, проводять систематичний моніторинг та інвентаризацію фонового та раритетного біорізноманіття, розробляють та впроваджують наукові природоохоронні рекомендації та плани.

Щиро вітаємо всіх, хто віддано працює в царині науки! Бажаємо наснаги, великих перспектив і відкриттів, нових горизонтів на науковій ниві. Творіть задля добробуту українського народу, процвітання та розвитку України! І нехай світло науки переможе темряву невігластва!

 

#деньнауки #прфесійнесвято #нппчеремоський