Продовжуємо працювати над розробкою проєкту організації території парку

19 липня, під час чергової робочої зустрічі з зацікавленими сторонами та представниками громадськості в рамках розробки проєкту організації території Національного природного парку «Черемоський», плідно попрацювали над визначенням основних та додаткових природоохоронних цінностей парку, обговорили поточний стан їх збереження, прямі загрози, що на них можуть впливати, а також з'ясували рушійні сили, першопричини та можливості цих загроз.

Захід організовано НПП «Черемоський» з ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (далі – ФЗТ) на виконання Української Карпатської програми.

Щиро вдячні всім представникам зацікавлених сторін, хто зміг долучитись до участі в заході, а саме: директорці НПП «Вижницький» – Галині МАРЧУК, керівнику Прутського регіону АТ «Чернівціобленерго» – Івану БОРТНИКУ, директору філії «Путильське лісове господарство» – Василю СЛИЖУКУ, голові правління СТ СОК «Дари Гуцульщини» – Сергію ТЕРЕНУ, голові Путильської ОТГ – Івану ПОВІДАШУ, директорці КЗ «Центр культури та дозвілля» Путильської селищної ради – Марії ЛІСЦІ, заступнику голови Селятинської сільської ради – Андрію БОЙЧАКУ та начальниці відділу – державному реєстратору «ЦНАП» Усть-Путильської сільської ради – Євдокії ЯКИМЧУК.

Окрему подяку висловлюємо спікерам від ФЗТ (заступник керівника «Українська Карпатська програм» – Василь МОЧАН, директор M. CLASS – Петро ЛАЗАРЧУК) за допомогу у визначенні причин, що призводять до виникнення загроз, які впливають на природоохоронні цінності НПП "Черемоський" та, в цілому, за креативно організований тренінговий формат заходу, а також науковому експерту з планування управління, д.б.н., провідному науковому співробітнику Інституту ботаніки імені М.Г. Холодного НАНУ – Анні КУЗЕМКО та офіс-менеджеру – Марії ГАЛАЙКО за змістовні коментарі та супровід заходу.