Проведено навчання для працівників ПНДВ

28 лютого, під час виїзду на територію Перкалабського ПНДВ, старшим науковим співробітником НПП «Черемоський», к.б.н., старшим дослідником Діаною Юзик і начальником відділу служби державної охорони ПЗФ Олексієм Бойчуком проведено навчання для працівників Перкалабського та Селятинського ПНДВ.

Діана ЮЗИК нагадала про особливості ведення фенологічних спостережень у весняний період, акцентувала увагу на найбільш характерних явищах та об’єктах, за якими необхідно проводити моніторинг на території парку в найближчі два-три місяці, пояснила специфіку занесення даних спостережень до інструментарію SMART і Паспортів фенологічних спостережень.

Особливу увагу приділили необхідності фіксації знахідок та спостережень за червонокнижними видами та раритетами в цілому.

Олексій БОЙЧУК ознайомив працівників зі змінами у нормативно-правових документах, особливу увагу звернув на правильності заповнення протоколів.

Проведені навчання сприятимуть зростанню професійних знань та навичок працівників СДО, а також допоможуть краще виконувати покладені на них обов'язки щодо охорони ПЗФ.