Робоча зустріч по менеджмент планах

В НПП «Черемоський» цього тижня відбулася зустріч по менеджмент планах зацікавлених сторін та громадськості щодо розробки проєкту організації території Національного природного парку.

 

З вітальним словом та презентацією ресурсного потенціалу парку виступив директор Роман ЄРЕМА. Під час зустрічі з презентаційним матеріалом виступили співорганізатори проєкту: Петро ЛАЗАРЧУК, Василь МОЧАН, Анна КУЗЕМКО. Всі учасники виробничої наради ознайомились з метою, методами розробки та впровадження проєктів організації територій природно-заповідного фонду. Представники нацпарків, місцевих територіальних громад, лісокористувачі, приватні підприємці та зацікавлені сторони мали можливість налагодити комунікаційні зв’язки, виокремити основні цінності та соціально-економічні напрямки розвитку національного парку та регіону загалом.

 

Ця діяльність реалізовується в рамках проєкту "Підтримка природно-заповідних територій в Україні", що фінансується німецьким урядом через Банк розвитку KfW, а також проєкту "Збереження Карпатських пралісів", що фінансується німецьким урядом в рамках Міжнародної Кліматичної Ініціативи (ІКІ) німецького Міністерства охорони довкілля. Обидва проєкти реалізовуються у спільно з Франкфуртським зоологічним товариством.