Робоча зустріч з Франкфуртським зоологічним товариством

Вчора в Національному природному парку «Черемоський» відбулась друга робоча зустріч (виробнича нарада) щодо розробки проєкту організації території парку, яка організована в рамках Української Карпатської програми за ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (далі ФЗТ, товариство), яке підтримує природоохоронні території в Україні протягом останніх 20 років.

На заході були присутні: заступник керівника «Українська Карпатська програм» у ФЗТ – Василь МОЧАН, консультант у ФЗТ – Петро ЛАЗАРЧУК, офіс-менеджер у ФЗТ – Марія ГАЛАЙКО, науковий експерт з планування управління у ФЗТ, д.б.н., Інститут ботаніки імені М.Г. Холодного НАНУ – Анна КУЗЕМКО, експерт з картування біотопів у ФЗТ, завідувач кафедри ботаніки, лісового та садово-паркового господарства Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, д.б.н., професор – Ілля ЧОРНЕЙ, експерт-ліхенолог у ФЗТ, професор кафедри ботаніки Херсонського державного університету, д.б.н. – Олександр ХОДОСОВЦЕВ, а також працівники НПП «Черемоський».

Під час зустрічі спільно з експертами з товариства визначили та обговорили основні цілі та цінності НПП «Черемоський», а також, попрацювавши в групах, визначили прямі загрози та їх пріоритезацію.