Шановні гості на території НПП “Черемоський”!

На днях на територію НПП «Черемоський», а саме на г. Томнатик на якій знаходиться РЛС «Памір»  завітали український шеф-кухар, переможець шоу «Мастершеф», дослідник української кухні та блогер Євген Клопотенко та відомі українські блогери, яким не байдужа доля цих прекрасних місць. Обговорювали перспективи розвитку зеленого туризму та популяризації нашого краю не тільки в Україні, а й в цілому світі. Разом із представниками Вижницької РВА та Чернівецької ОВА презентували рекреаційні та туристичні можливості Буковини, розповідали про унікальні туристичні маршрути та перспективні напрямки.

Одним із таких напрямків може бути об’єкт на горі Томнатик, колишня РЛС «Памір»,  який протягом останнього десятиліття приваблює туристів. Більшість людей незнайомі із перлинами нашого краю і Ми плануємо це виправити.

Маємо надію, що в майбутньому зможемо популяризувати наш край, тож працюємо у цьому напрямку!

Туризм та рекреація – важливі  складові інвестиційної привабливості Буковини, та можуть бути  ефективними для залучення фінансових ресурсів на розвиток області та країни.

НПП « Черемоський» завжди привітно вітає гостей краю та туристів! Тож якщо Ви бажаєте провести вихідні далеко від галасливого міста і метушні, то запрошуємо Вас до нас на територію!