«Творити добро»

Зважаючи на сучасне сьогодення, економічний й національно-духовний розвиток, дедалі гостріше постає проблема моральної культури молодого покоління. Саме тому одним із важливих завдань є здійснення еколого-просвітницької, виховної діяльності щодо формування в підростаючої молоді гуманного та відповідального ставлення до природи і, зокрема, до тварин.

Провідним фахівцем з еколого-освітньої діяльності НПП «Черемоський» О.ТОМНЮК для вихованців 5-6 кл. Селянського ЗЗСО І-ІІст. проведено екозаняття - «У світі бракує на всіх доброти», приуроченого до Міжнародного Дня бродячих тварин. Девіз уроку: «Творити добро – мета нашого життя».

Під час цікавої презентації учні закріпили знання про свійських і диких тварин, виробили навички безпечної поведінки при зустрічі з безпритульними тваринами; виховали гуманне та відповідальне ставлення до тварин, любов, чуйність, доброту, милосердя, дізналися про правила поведінки та догляду за тваринами, важливість та значення домашніх улюбленців.

День безпритульних тварин  - це  привід  нагадати дітям та дорослим про їхню допомогу для бездомних тварин, які для багатьох стали дійсно незамінними членами сім’ї.

Всім потрібно пам’ятати: «Ми відповідальні за тих, кого  приручили».