«Україна – Національний природний парк «Черемоський: створення пілотного центру реабілітації тварин»

Минулого тижня працівники Національних природних парків з різних куточків Карпатського регіону – «Черемоський», «Гуцульщина, «Верховинський», «Вижницький» та «Синевир» відвідали Польщу. Навчальна поїздка відбулась у межах проєкту «Україна – Національний природний парк «Черемоський: створення пілотного центру реабілітації тварин», яка впроваджується фундацією Ромінтської пущі. Там відвідали реабілітаційний центр для тварин Ландшафтного парку Поозерʼя Ілавського та – при державному лісгоспі у місті Ольштинек, а також неурядову громадську організацію «Альбатрос» і познайомились з освітньою та туристичною інфраструктурою Ландшафтного парку Узгірʼя Дилевські.

Польські партнери з ландшафтного парку «Пуща Ромінтська» передали автомобіль Toyota Hilux для ЗСУ. Таку допомогу отримали працівники природних парків Карпатського регіону в рамках навчальної поїздки в Польщу, яка відбулася в межах проєкту «Україна – Національний природний парк «Черемоський: створення пілотного центру реабілітації тварин», яка впроваджується фундацією Ромінтської пущі.

Під час поїздки природоохоронці відвідали реабілітаційний центр для тварин Ландшафтного парку Поозерʼя Ілавського і познайомились з освітньою та туристичною інфраструктурою Ландшафтного парку Узгірʼя Дилевські. Метою поїздки було отримання досвіду для створення реабілітаційних центрів для тварин в Україні.

Дякуємо польським колегам за теплий прийом і цінний досвід!