Урочисті збори до Дня працівника природно-заповідної справи

Нещодавно у Національний природний парк "Черемоський" National Park "Cheremoskyi"відбулися урочисті збори до Дня працівника природно-заповідної справи, де з вітальним словом виступили - директор Парку Roman Yerema, голова Вижницька районна військова адміністрація Сергій Чеботар, заступниця начальника районної військової адміністрації Анна Гринчук та голова Путильської селищної ради Іван Повідаш.

Колектив НПП "Черемоський" отримав подяку від Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України - Руслан Стрілець за значний вклад у збереження біологічного різноманіття. Також працівники отримали нагородження за їхній вагомий внесок у збереження природних багатств та екосистем Парку. Серед відзначених були ті, хто проявив особливу ініціативу в провадженні охоронних заходів, дослідженні біорізноманіття, а також тих, хто активно сприяв розвитку екологічної освіти та взаємодії з громадськістю.

Захід також відзначився висловленням вдячності і підтримки від колективу в лиці голови профспілки Євгена КІЦУЛА щодо всіх учасників, які присвятили своє життя охороні природи.

Урочистості відбулися в атмосфері підтримки та співпраці, підкресливши важливість спільної роботи у збереженні національних природних цінностей.