Відбулась третя робоча зустріч щодо розробки проєкту організації території парку

25 і 27 жовтня відбулись дві робочі зустрічі працівників НПП «Черемоський» із експертами Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (далі – FZS Ukraine), яке підтримує природоохоронні території протягом останніх 20 років, а також зацікавленими сторонами та громадськістю (представники територіальних громад, лісівництва, освіти, науки, культури, підприємців і сусіднього НПП) щодо розробки проєкту організації території нашого парку. Це вже третя зустріч зацікавлених сторін, організована в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні». Захід розпочали із хвилини мовчання в пам'ять про загиблих воїнів, які загинули, захищаючи нашу державу від російського агресора.

Під час зустрічі обговорили стан розробки та зміст ІІ і ІІІ розділів майбутнього проєкту, бачення та стратегію розвитку НПП на найближчі 10 років, а також функціональне зонування території парку.

Зустріч пройшла у теплій атмосфері. Учасники зустрічі активно долучались до обговорення питань порядку денного. Крім того відбулась робота в групах за цікавою методикою, запропонованою спікерами від FZS Ukraine, і представлення напрацювань за підсумками групової роботи щодо пошуку шляхів ліквідації загроз природоохоронним цінностям парку.

Висловлюємо вдячність FZS Ukraine, яке допомагає нашому парку з розробкою проєкту в рамках чинного законодавства України та згідно з міжнародними вимогами.