Відбулось чергове засідання НТР НПП «Черемоський»

1 лютого відбулось чергове засідання науково-технічної ради (далі – НТР) НПП «Черемоський» у змішаній формі, під головуванням директора парку Романа ЄРЕМИ.

У засіданні, із 27-ми членів, затверджених наказом Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, взяли участь 17 членів НТР НПП «Черемоський», з яких 7 долучились до засідання за допомогою дистанційної присутності в режимі відео-конференції із застосуванням програми Zoom (засідання було записано). Це представники Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Управління екології та природних ресурсів Чернівецької обласної державної адміністрації, Вижницької районної ради, НПП «Верховинський», а також співробітники НПП «Черемоський».

На розгляд НТР було винесено 6 питань. Зокрема, було погоджено план заходів з наукової та науково-технічної діяльності НПП «Черемоський» на 2024 р.; плани відділів еколого-освітньої роботи та рекреації, державної охорони ПЗФ і господарського забезпечення та рекреаційного благоустрою НПП «Черемоський» на 2024 р. Крім того, розглянули пропозиції внесення змін до Складу Науково-технічної ради НПП «Черемоський»

Напередодні засідання члени НТР парку отримали порядок денний, матеріали та проєкти рішень для ознайомлення. По питаннях порядку денного членами НТР було одноголосно прийнято позитивні рішення.