Відбулось позачергове засідання НТР НПП «Черемоський»

Сьогодні в адмінприміщенні Парку в смт Путила відбулось позачергове засідання науково-технічної ради (далі – НТР) НПП «Черемоський» у змішаній формі.

У засіданні, із 27-ми членів, затверджених наказом Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, взяли участь 18 членів НТР НПП «Черемоський», з яких 5 долучились до засідання за допомогою дистанційної присутності в режимі відео-конференції із застосуванням програми Google-meet і 3 за допомогою телефонного зв'язку. Це представники Інституту еволюційної екології НАН України, ДП «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки ім. акад. Л.І. Медведя, Міністерства охорони здоров'я України», Національної академії Служби безпеки України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Управління екології та природних ресурсів Чернівецької обласної державної адміністрації, філії ДП «Путильське лісове господарство», Вижницької районної державної адміністрації, Вижницької районної ради, а також співробітники НПП «Черемоський».

На розгляд НТР було винесено 1 питання «Про погодження ліміту на використання природних ресурсів та виконання протипожежних заходів щодо будівництва пожежної дороги згідно з Проєктом організації та розвитку лісового господарства Державного підприємства «Путильське лісове господарство» Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства у межах природно-заповідного фонду на 2023 рік».

Напередодні засідання члени НТР Парку отримали порядок денний для ознайомлення. По даному питанню порядку денного відбулось обговорення, після чого членами НТР було одноголосно прийнято позитивне рішення.