Відновимо та збережемо водно-болотні угіддя

    2 лютого відзначається День водно-болотних угідь – збереження середовища існування цінного біорізноманіття, забезпечення якісного функціонування екосистеми в цілому. Для майбутнього людства та планети кожна людина має усвідомити важливість відновлювання водно-болотних екосистеми, берегти джерела прісної води та збалансовано їх використовувати.

   З нагоди відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь, співробітниками відділу екологоосвітньої роботи та рекреації НПП «Черемоський» для учнів 8 класу Підзахаричівського ЗЗСО представлено презентацію - «Збережемо блакитні перлини рідного краю». Розглянувши презентаційний матеріал про красу та значимість водно-болотних об’єктів Путильщини, акцентовано увагу на методи відновлення, збереження біорізноманіття і значення об'єктів водно-болотних угідь для людини та природи.

    Протягом багатьох років природоохоронна ідея збереження водно-болотних угідь розвивається, доповнюється, що забезпечує раціональне використання ландшафтів, шляхом здійснення регіональних дій та міжнародної співпраці за для збалансованого розвитку екосистем.

    Зроби свій внесок для нашого майбутнього - збереження та відтворення надзвичайно цінних об’єктів водно-болотних угідь!