Всесвітній день охорони праці

Сьогодні, 28 квітня в НПП «Черемоський» в рамках відзначення всесвітнього дня охорони праці, проведено захід з працівниками парку, який присутні розпочали хвилиною мовчання, вшанувавши всіх загиблих внаслідок військової агресії російської федерації проти України.
Провідний інженер з охорони праці Євген КІЦУЛ розповів що з початком повномасштабної збройної агресії російської федерації проти України, тисячі працівників втратили можливість працювати у безпечних та здорових умовах праці. Праця в умовах воєнного стану пов’язана з великою кількістю нових, в тому числі смертельно небезпечних чинників, що призводять до погіршення умов праці в усіх галузях економіки. Україна несе великі втрати в цій війні і ці втрати збільшуються внаслідок загибелі працівників на робочих місцях. Так, за час збройної агресії російської федерації під час виконання трудових обов’язків на виробництві постраждало 3065 працівників, у тому числі 520 – зі смертельним наслідком.
Окремо наголошено, що безпосередньо внаслідок військової агресії, у зв’язку з ракетними обстрілами та дії вибухових предметів під час виконання трудових обов’язків на виробництві постраждало 711 працівників, з яких 252 особи зі смертельним наслідком.