Виховна година – «Проблема побутового сміття – роль кожного»

Екологічне виховання шкільної молоді сприяє формуванню основ відповідального та дієвого ставлення до навколишнього природного середовища, вихованню культури поведінки та доброзичливого ставлення до об'єктів природи.

Використовуючи інтегрований підхід до розв'язання питань забруднення навколишнього середовища, формуючи екологічну свідомість підростаючого покоління, провідним фахівцем з екоосвіти НПП «Черемоський» О.ТОМНЮК на базі Плосківського ЗЗСО для учнів 3-4-х класів проведено виховну годину - «Проблема побутового сміття - роль кожного». З презентаційного матеріалу учні дізнались про взаємозв’язки в природі, види забруднень та їх наслідки, методи збереження чистоти довкілля, розвиваючи естетичні відчуття допитливості, зацікавленості у пізнанні природи та засвоюючи елементи екологічної культури.

Висловлюємо слова вдячності дирекції та педагогічному колективу закладу освіти за плідну співпрацю та вагомий внесок у виховання екологічно грамотного суспільства, з метою збереження, примноження і охорони природних багатств рідного краю.