”Якби Господь Бог вирішив провести свою відпустку на Землі, то неодмінно вибрав би для цього Буковину”

Є така говірка австрійської доби: ”Якби Господь Бог вирішив провести свою відпустку на Землі, то неодмінно вибрав би для цього Буковину”. Додам від себе – напевне Путильщину.

В цьому райському куточку Буковини відповідно до Указу Президента України від 11 грудня 2009 року № 1043/2009 створений Національний природний парк "Черемоський" National Park "Cheremoskyi"

Шановні колеги, Ваша щоденна праця за будь-якої погоди, у будь-яку пору року, охорона безцінного дару природи, питання збереження екологічної рівноваги, природних комплексів і ландшафтів, тваринного та рослинного світу є особливо актуальним, враховуючи глобальні зміни клімату та економічні вимоги сучасного суспільства. Щодня перед нами постають дедалі важливіші та складніші завдання. І тільки самовідданою, наполегливою працею, можна досягти позитивних зрушень у справі збереження і розвитку територій та об’єктів природно-заповідного фонду, виховати справжній патріотизм і гордість за рідний край.
Вітаю всіх Вас щиро з цим знаменним днем.

Бажаю Вам нових здобутків в охороні, збереженні та примноженні природних та культурних надбань регіону. Вашим рідним і близьким здоров'я, добра, щастя, злагоди і достатку!

Хай сповняться Ваші надії і сподівання на розквіт рідної землі, хай мир, спокій і добробут завжди будуть у Вашій оселі, хай оточує Вас радість, доброзичливість і любов.

Нових Вам успіхів у справі збереження і розвитку територій та об’єктів природно-заповідного фонду, України!
Директор «Черемоський» Roman Yerema