Завершено роботу над 12-м томом Літопису природи НПП «Черемоський»

12-й том Літопису природи Національного природного парку «Черемоський» підготовлено у відповідності до ст. 43 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» і Програми Літопису природи для заповідників та національних природних парків, затвердженої Наказом Міністерства екології та природних ресурсів України № 465/430 від 25 листопада 2002 року.

В дванадцятому томі вміщено інформацію та матеріали з моніторингу біологічного різноманіття, проведеного працівниками НПП «Черемоський», науковцями Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (географи та геоморфологи, експерт з картування біотопів), Чернівецького обласного краєзнавчого музею (експерт-батрахолог), Зеленогурського університету (Польща), експертами (ліхенолог, орнітолог) Франкфуртського зоологічного товариства, а також інформацію про виконання у 2023 році природоохоронного проекту «Збереження Карпатських пралісів» та програми «Підтримка довгострокових ініціатив природоохоронних територій щодо збереження пралісів та старовікових лісів в Українських Карпатах з ціллю збереження їх природоохоронної та кліматичної функціональності» за фінансової підтримки ФЗТ.

Об’єм звіту Літопису природи склав 649 сторінок. В тексті вміщено 90 таблиць і 705 рисунків.

Зі змістом звіту можна ознайомитись у науково-дослідному відділі НПП «Черемоський». Електронний примірник надіслано до Міндовкілля.