Здоров’я – дорогоцінний скарб людини!

Найголовніше в житі людини – це здоров’я, яке є дорогоцінним скарбом, справжнім багатством. 7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я, спрямований на привернення уваги людства до проблем і питань його збереження.

До відзначення Міжнародного дня здоров’я долучились учні 2-Б кл. Дихтинецького ЗЗСО І-ІІІ ст., провівши з класним керівником еко-практичне заняття: «Тарілка здорового харчування». Під час уроку діти розглянули методи збереження власного здоров’я, вивчили основи раціонального харчування, засвоїли алгоритм здорового способу життя. Учні мали можливість закріпити свої навички збалансованого харчування під час екочаювання.

Сапасибі вчителю Світлані Василівні ТРУФИН за виховання та турботу про здоров’я дітей. Адже хороше самопочуття - це здоров’я молодого покоління, нашої нації. Найголовніше в житті - бути фізично здоровим, щоб мати достатнього сил та енергії для досягнення власних цілей і заповітних висот.

Не забувайте: поліпшення якості життя населення планети, збереження чистоти навколишнього середовища є запорукою здоров'я кожного жителя. У Всесвітній день здоров’я бажаємо всім бути здоровими, життєрадісними та жити у злагоді з ПРИРОДОЮ!